Сердечно дякуємо за відгук. Нехай Господь береже вас у вашій нелегкій справі. Мирного неба і скоріше вертайтесь додому.
Дарья П.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
З вами не можливо зв'язатись ні по одному месенджеру і телефону. Ви не відповідаєте.
Комментарий продавца
Ваше замовлення вже прийняте вдруге. Але з вами не має зв'язку ні по телефону, ні по жодному месенджеру. Зателефонуйте або напишіть нам. Замовлення ваше активне, товар в наявності
Александр Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Сердечно дякуємо за відгук. Нехай служить довгі роки. Мирного неба
Андрей Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Безмежно вдячні за відгук. Бережіть себе і рідних. Мирного неба
Андрей Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук. Хай служить вам на радість. Мирного дня.
Вадим М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Бережіть себе і рідних.
Лариса В.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
немае в наявности товару,який значиться в.наявности,відповіли швидко,але заказ скасовано з причини відвутності деякого товару,який був основним в моему звказі
Комментарий продавца
Дякую. Нажаль таке буває, що не все з замовлення є в наявності. Гарного дня, бережіть себе.
Юля Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Мирного неба
Ксения Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
очень приятный и вежливый продавец. все очень быстро отправили, товар хорошего качества. чувствуется , что продавец ценит каждого своего клиента. Заказ был очень маленький, но обслужили как дорого , оптового покупателя😉👌🏻 получив посылку, я удивилась, даже такой мелочи,к коробочке приделали ручку из скотча, чтобы удобно было нести🙏🏻🙏🏻 чувствуется , что все сделано с любовью. Поразили🤩🤩 желаю вашему магазину процветания. всегда оставайтесь такими чуткими🙏🏻❤️ Дуже приємний та ввічливий продавець. все дуже швидко відправили, товар хорошої якості. відчувається, що продавець цінує кожного свого клієнта. Замовлення було дуже маленьке, але обслужили як дорого, оптового покупця 😉👌🏻 отримавши посилку, я здивувалася, навіть такої дрібниці, до коробочки приробили ручку зі скотчу, щоб зручно було нести 🙏🏻🙏🏻 відчувається, що все зроблено с любов’ю. Вразили 🤩🤩 бажаю вашому магазину процвітання. завжди залишайтеся такими чуйними 🙏🏻❤️
Комментарий продавца
Безмежно вдячні за такі щирі слова. Стараємось для кожного, відправляємо з любов'ю. Бережіть себе і рідних. Скорішої перемоги.
Сердечно дякуємо за відгук. Нехай Господь береже вас у вашій нелегкій справі. Мирного неба і скоріше вертайтесь додому.
З вами не можливо зв'язатись ні по одному месенджеру і телефону. Ви не відповідаєте.
Ваше замовлення вже прийняте вдруге. Але з вами не має зв'язку ні по телефону, ні по жодному месенджеру.
Зателефонуйте або напишіть нам. Замовлення ваше активне, товар в наявності
Сердечно дякуємо за відгук. Нехай служить довгі роки. Мирного неба
Безмежно вдячні за відгук. Бережіть себе і рідних. Мирного неба
Щиро дякуємо за відгук. Хай служить вам на радість. Мирного дня.
Дякуємо за відгук. Бережіть себе і рідних.
немае в наявности товару,який значиться в.наявности,відповіли швидко,але заказ скасовано з причини відвутності деякого товару,який був основним в моему звказі
Дякую. Нажаль таке буває, що не все з замовлення є в наявності. Гарного дня, бережіть себе.
Дякуємо за відгук. Мирного неба
очень приятный и вежливый продавец. все очень быстро отправили, товар хорошего качества. чувствуется , что продавец ценит каждого своего клиента. Заказ был очень маленький, но обслужили как дорого , оптового покупателя😉👌🏻 получив посылку, я удивилась, даже такой мелочи,к коробочке приделали ручку из скотча, чтобы удобно было нести🙏🏻🙏🏻 чувствуется , что все сделано с любовью. Поразили🤩🤩 желаю вашему магазину процветания. всегда оставайтесь такими чуткими🙏🏻❤️
Дуже приємний та ввічливий продавець. все дуже швидко відправили, товар хорошої якості. відчувається, що продавець цінує кожного свого клієнта. Замовлення було дуже маленьке, але обслужили як дорого, оптового покупця 😉👌🏻 отримавши посилку, я здивувалася, навіть такої дрібниці, до коробочки приробили ручку зі скотчу, щоб зручно було нести 🙏🏻🙏🏻 відчувається, що все зроблено с любов’ю. Вразили 🤩🤩 бажаю вашому магазину процвітання. завжди залишайтеся такими чуйними 🙏🏻❤️
Безмежно вдячні за такі щирі слова. Стараємось для кожного, відправляємо з любов'ю. Бережіть себе і рідних. Скорішої перемоги.