Дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного неба
Наталья Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Мирного неба вам
Катерина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зателефонували за пару годин, вислали накладну. Оплатила і мені відправили посилку в той же день! На наступний день я її отримала - все акуратно спаковано. Дуже дякую!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного і сонячного дня.
Кира К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже не приємно з вашої сторони за відгук! Замовлення було відправлено! І ви по телефону сказали, що все добре! Вибачте нас за те, що в нас теж є вихідні!!!
Ирина Х.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук. Бережіть себе і рідних
Андрій М.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Нехай служить довгі роки
Виктория П.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Немає наклейок, де були б терміни придатності, ця наклейка зазвичай знизу , але вона зірвана( фото додаю
Комментарий продавца
Дякуємо а коментар. На жаль, після закриття магазинів, залишки можуть бути дещо пошкоджені, але на якість це зовсім не впливає.
Наташа
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Нехай вам все сподобається
Наталья Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного і сонячного дня.
Дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного неба
Дякуємо за відгук. Мирного неба вам
Зателефонували за пару годин, вислали накладну. Оплатила і мені відправили посилку в той же день! На наступний день я її отримала - все акуратно спаковано.
Дуже дякую!
Щиро дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного і сонячного дня.
Дуже не приємно з вашої сторони за відгук! Замовлення було відправлено! І ви по телефону сказали, що все добре! Вибачте нас за те, що в нас теж є вихідні!!!
Щиро дякуємо за відгук. Бережіть себе і рідних
Дякуємо за відгук. Нехай служить довгі роки
Немає наклейок, де були б терміни придатності, ця наклейка зазвичай знизу , але вона зірвана( фото додаю
Дякуємо а коментар. На жаль, після закриття магазинів, залишки можуть бути дещо пошкоджені, але на якість це зовсім не впливає.
Дякуємо за відгук. Нехай вам все сподобається
Щиро дякуємо за відгук. Чекаємо на ваші нові замовлення. Мирного і сонячного дня.